Sâmbătă, 2 noiembrie

  • ora 11:00, Fotbal – Liga 2, Metaloglobus București – ACS Campionii FC Argeș, Stadion Metaloglobus; SCOR FINAL: 0-0
  • ora 13:00, Handbal feminin, Divizia A – Seria B ACS Spartac UNEFS București – CSU Neptun Constanța; SCOR FINAL: 20-42
  • ora 11:00, Handbal feminin, Divizia A – Seria B, CSU Știința București – ACS Sc. 181 SSP București; Sala Sporturilor Concordia Chiajna; SCOR FINAL: 30-26

Duminică, 3 noiembrie

  • ora 11:30, Fotbal – Liga 2, CS Sportul Snagov SA – FC Rapid București, Stadion Voința Ghermănești; SCOR FINAL: 3-2

Miercuri, 6 noiembrie

  • ora 18:15, Handbal masculin, Liga Campionilor, CS Dinamo București – Kadetten Schaffhausen, Sala Dinamo (DigiSport, Telekom Sport); SCOR FINAL: 27-26
  • ora 18:30, Handbal feminin, Liga Florilor, Rapid București – CS Măgura Cisnădie, Sala Rapid; SCOR FINAL: 23-28

Sâmbătă, 9 noiembrie

  • ora 11:00, Handbal masculin, Liga Zimbrilor, CS Dinamo București – CS Minaur Baia Mare, Sala Dinamo; SCOR FINAL: 33-28
  • ora 11:00, Handbal feminin, Divizia A – Seria B, ACS Sc. 181 SSP București – CSM București Div. A; Sala Iris; SCOR FINAL: 30-26

Duminică, 10 noiembrie

  • ora 11:00, Handbal masculin, Liga Zimbrilor, CSM București – AHC Dunărea Călărași, Sala Rapid; SCOR FINAL: 27-26
  • ora 12:00, Handbal masculin, Divizia A – Seria B, CSM București Div. A – CSM Ploiești; Sala Rapid; SCOR FINAL: 25-20
  • ora 14:30, Handbal feminin, Liga Campionilor, CSM București – Team Esbjerg, Sala Polivalentă (Digisport, Telekom Sport); SCOR FINAL: 21-25
  • ora 15:00, Handbal masculin, Divizia A – Seria B, CSA Steaua București – CSM Alexandria; Sala Iris; SCOR FINAL: 29-28

Miercuri, 13 noiembrie

  • ora 14:00, Handbal feminin, Divizia A – Seria B, HC Dinamo București – CS Danubius Călărași; Sala Elite; SCOR FINAL: 24-25
  • ora 14:00, Fotbal, Liga 2, Metaloglobus București – Farul Constanța, Stadion Metaloglobus; SCOR FINAL: 1-0
  • ora 14:00, Fotbal, Liga 2, Sportul Snagov – AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele, Stadion Juventus; SCOR FINAL: 2-3
  • ora 15:00, Handbal feminin, Divizia A – Seria B, CSM București Div. A – CSU Știința București; Sala Polivalentă; SCOR FINAL: 26-28
  • ora 18:30, Handbal feminin, Liga Florilor, CSM București – SCM Craiova, Sala Polivalentă (TVR HD); SCOR FINAL: 27-16
  • ora 18:30, Handbal feminin, Divizia A – Seria B, ACS Spartac UNEFS București – ACS Sc. 181 SSP București; Sala Iris; SCOR FINAL: 19-27

Sâmbătă, 16 noiembrie

  • ora 11:00, Handbal masculin, Liga Zimbrilor, CSA Steaua București – CSM Focșani 2007, Sala Concordia Chiajna (TVR HD); SCOR FINAL: 31-30
  • ora 11:00, Handbal feminin, Divizia A – Seria B, ACS Sc. 181 SSP București – HC Dinamo București; Sala Iris; SCOR FINAL: 18-20
  • ora 12:00, Fotbal, Liga 2, Rapid – Pandurii Lignitul Târgu Jiu, Stadion Regie (Digi Sport 1); SCOR FINAL: 4-0
  • ora 14:00, Handbal feminin, Divizia A – Seria B, CSU Știința București – ACS Spartac UNEFS București; Sala Concordia Chiajna; SCOR FINAL: 36-16

Duminică, 17 noiembrie

  • ora 14:00, Fotbal – Liga 2, Metaloglobus București – UTA; Stadion Metaloglobus; SCOR FINAL: 1-1

Miercuri, 20 noiembrie

  • ora 19:00, Handbal masculin, Liga Campionilor, CS Dinamo București – Chekhovskie Medvedi, Sala Dinamo (DigiSport, Telekom Sport); (în curs de actualizare)

Joi, 21 noiembrie

  • ora **:**, Handbal masculin, Liga Zimbrilor, CSM București – CSM Bacău, Sala Rapid; (în curs de actualizare)
  • UPDATE. Reprogramat pentru 3 decembrie, ora 17:30, Sala Rapid

Sâmbătă, 23 noiembrie

  • ora 11:00, Fotbal – Liga 2, Sportul Snagov – CSM Reșița, Stadion Voința, Ghermănești

Duminică, 24 noiembrie

  • ora 16:15, Handbal masculin, Liga Zimbrilor, Dinamo București – CS HC Buzău, Sala Dinamo; (TVR 1)
  • ora 12:00, Handbal masculin, Divizia A – Seria B, CSM București Div. A – CSA Steaua București; Sala Rapid

Miercuri, 27 noiembrie

  • ora 18:25, Handbal masculin, Liga Zimbrilor, CSA Steaua București – CSM București, Sala Concordia Chiajna;

Joi, 28 noiembrie

  • ora **:**, Handbal masculin, Liga Zimbrilor, CS Dinamo București – CSM Făgăraș, Sala Dinamo; (în curs de actualizare)

Sâmbătă, 30 noiembrie

  • ora **:**, Handbal masculin, Divizia A – Seria B, CSA Steaua București – AHC Dobrogea Sud Constanța; (în curs de actualizare)
  • ora **:**, Handbal feminin, Divizia A – Seria B, HC Dinamo București – CSU Știința București; (în curs de actualizare)
  • ora **:**, Handbal feminin, Divizia A – Seria B, ACS Spartac UNEFS București – CSM București Div. A; (în curs de actualizare)

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.